Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Kit Wireless Microsoft Desktop Media 2000 - Tastatura, USB, Black + Mouse BlueTrack, USB, Black
- Număr anunț
- DA22413355
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR DAMBOVITA (CUI 4279863)
- Furnizor / câștigător
- FLAX COMPUTERS SRL (CUI RO14639030)
- Cod CPV
- 30237460-1 · Tastaturi pentru computer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 588,24 RON
- Valoare atribuită
- 588,24 RON
- Data publicării
- 15.02.2019 09:15
- Termen limită
- 20.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.02.2019 12:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
588,24 RON
din 588,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro