Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PP3172 LANTERNA LED 5W, 350 LUMENI,2 ORE
- Număr anunț
- DA22410344
- Autoritate contractantă
- TRANS-BUS S.A. BUZAU (CUI RO10622337)
- Furnizor / câștigător
- I D M DINAMIC SRL (CUI RO7037953)
- Cod CPV
- 31527210-1 · Lanterne (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 66,89 RON
- Valoare atribuită
- 66,89 RON
- Data publicării
- 14.02.2019 14:31
- Termen limită
- 19.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.02.2019 14:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
66,89 RON
din 66,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro