Acasă · Licitații
· Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CONDICA CORESPONDENTA ORDINARA A5 100 file COPERTA CARTON DUPLEX 250 300 g mp B4U
- Număr anunț
- DA22409266
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie al Judetului Timis (CUI 4250697)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 22800000-8 · Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 786,60 RON
- Valoare atribuită
- 786,60 RON
- Data publicării
- 14.02.2019 13:34
- Termen limită
- 19.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.02.2019 13:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
786,60 RON
din 786,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro