Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 64,1% sub estimat

Instalare site, administrare site, mentenanta site - pentru şcoală

Număr anunț
DA22406165
Autoritate contractantă
ŞCOALA GIMNAZIALĂ CULCIU MARE (CUI 17371950)
Furnizor / câștigător
CASE SOFTWARE SRL (CUI RO17276044)
Cod CPV
48900000-7 · Diverse pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.860 RON
Valoare atribuită
1.747 RON 64,1% sub estimat
Data publicării
14.02.2019 11:01
Termen limită
19.02.2019 17:00
Data finalizării
15.02.2019 08:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.747 RON

din 4.860 RON estimat 64,1%

Adjudecat la 35,9% din estimat · economie 3.113 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.