Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Mouse XM102K Extreme Optic 1000DPI Negru
- Număr anunț
- DA22418018
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "UNIREA" AL JUDETULUI ALBA (CUI 4331376)
- Furnizor / câștigător
- DENDRIO TECHNOLOGY S.R.L. (CUI RO2114184)
- Cod CPV
- 30237410-6 · Mouse pentru computer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26,25 RON
- Valoare atribuită
- 26,25 RON
- Data publicării
- 15.02.2019 12:43
- Termen limită
- 20.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.02.2019 13:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
26,25 RON
din 26,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro