Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Verificare tehnica periodica osteodensitometru DPX NT si emitere Buletin Verificare Tehnica
- Număr anunț
- DA22416589
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN TG-JIU (CUI 4448067)
- Furnizor / câștigător
- RADIOMED IMPEX SRL (CUI RO17984504)
- Cod CPV
- 98113100-9 · Servicii privind siguranta nucleara (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.450 RON
- Valoare atribuită
- 1.450 RON
- Data publicării
- 15.02.2019 11:40
- Termen limită
- 20.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.02.2019 12:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.450 RON
din 1.450 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro