Ofertă acceptată Cumpărare directă

Trusa mini - traheostomie

Număr anunț
DA22414832
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ALEXANDRIA (CUI 4253650)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI RO9434372)
Cod CPV
33171200-1 · Instrumente pentru reanimare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.520 RON
Valoare atribuită
5.520 RON
Data publicării
15.02.2019 10:29
Termen limită
20.02.2019 17:00
Data finalizării
15.02.2019 10:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.520 RON

din 5.520 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.