Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Trusa standard droguri (de prel. mostre biol. pt. subst. psihoactive - Avizata CSML)
- Număr anunț
- DA22412200
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
- Furnizor / câștigător
- MORPHEUS GRUP SRL (CUI RO15247689)
- Cod CPV
- 33954000-2 · Truse de colectare de probe biologice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 475,50 RON
- Valoare atribuită
- 475,50 RON
- Data publicării
- 15.02.2019 06:53
- Termen limită
- 20.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.02.2019 09:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
475,50 RON
din 475,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro