Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet materiale curetenie conform anunt ADV 1061666

Număr anunț
DA22415601
Autoritate contractantă
U.M.01119 BRASOV (CUI 13844907)
Furnizor / câștigător
SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.592,80 RON
Valoare atribuită
5.984,40 RON
Data publicării
15.02.2019 10:59
Termen limită
20.02.2019 17:00
Data finalizării
17.02.2019 08:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.984,40 RON

din 4.592,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.