Ofertă refuzată Cumpărare directă

ATA CHIRURGICALA BATIR - 100 METRI

Număr anunț
DA22392844
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRAILA (CUI 4342863)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI RO23801784)
Cod CPV
33141121-4 · Suturi chirurgicale (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.536 RON
Valoare finală
4.536 RON
Data publicării
12.02.2019 15:20
Termen limită
17.02.2019 17:00
Data finalizării
17.02.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.