Ofertă refuzată Cumpărare directă

alimente

Număr anunț
DA22391481
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC ION MINCU (CUI 4666215)
Furnizor / câștigător
FRIGO TEHNICA SRL (CUI RO5761193)
Cod CPV
15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.665,11 RON
Valoare finală
3.665,11 RON
Data publicării
12.02.2019 14:07
Termen limită
17.02.2019 17:00
Data finalizării
17.02.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.