Ofertă refuzată Cumpărare directă

Contract de repararea si intretinerea echipamentelor IT

Număr anunț
DA22375851
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Vasile Cristoforeanu (CUI 24630658)
Furnizor / câștigător
IT NETWORK ACTIVE SOLUTIONS SRL (CUI RO30400203)
Cod CPV
50312000-5 · Repararea si intretinerea echipamentului informatic (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
302,52 RON
Valoare finală
302,52 RON
Data publicării
11.02.2019 09:46
Termen limită
17.02.2019 17:00
Data finalizării
17.02.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.