Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI DE MONTARE ECHIPAMENTE DE INCALZIRE

Număr anunț
DA22412349
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA TOROK JANOS BALAUSERI (CUI 19096295)
Furnizor / câștigător
GETINSTAL (CUI RO21521192)
Cod CPV
45331100-7 · Lucrari de instalare de echipamente de incalzire centrala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.964,83 RON
Valoare atribuită
2.964,83 RON
Data publicării
15.02.2019 07:45
Termen limită
20.02.2019 17:00
Data finalizării
18.02.2019 07:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.964,83 RON

din 2.964,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.