Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ASPIRATOR PORTABIL BOSCH BHN1840L
- Număr anunț
- DA22419406
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Bucovina" Suceava (CUI 4244490)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
- Cod CPV
- 39713430-6 · Aspiratoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 294,11 RON
- Valoare atribuită
- 294,11 RON
- Data publicării
- 15.02.2019 15:31
- Termen limită
- 20.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.02.2019 08:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
294,11 RON
din 294,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro