Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare uniforme Politia Locala , com. Timisesti, jud. Neamt

Număr anunț
DA22410415
Autoritate contractantă
COMUNA TIMISESTI (CUI 2614252)
Furnizor / câștigător
FILIP SI COMPANIA S.R.L. (CUI RO2062395)
Cod CPV
35811200-4 · Uniforme de politie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.133,32 RON
Valoare atribuită
7.133,32 RON
Data publicării
14.02.2019 14:35
Termen limită
20.02.2019 17:00
Data finalizării
18.02.2019 08:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.133,32 RON

din 7.133,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.