Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Oxalat sodiu U=99,88%+-0,05%,
- Număr anunț
- DA22410006
- Autoritate contractantă
- AQUATIM S.A. Timisoara (CUI RO3041480)
- Furnizor / câștigător
- MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
- Cod CPV
- 24311500-2 · Hidroxizi utilizati ca produse chimice anorganice de baza (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 231,30 RON
- Valoare atribuită
- 231,30 RON
- Data publicării
- 14.02.2019 14:12
- Termen limită
- 23.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.02.2019 08:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
231,30 RON
din 231,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro