Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de verificari, intretineri si reparatii la 50 sirene electrice de alarmare

Număr anunț
DA22405214
Autoritate contractantă
Municipiul Galati (CUI 3814810)
Furnizor / câștigător
OPORTUN ELECTRA IMD SRL (CUI 33300411)
Cod CPV
50660000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a sistemelor electronice militare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
125.000 RON
Valoare atribuită
125.000 RON
Data publicării
14.02.2019 10:15
Termen limită
19.02.2019 17:00
Data finalizării
18.02.2019 08:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

125.000 RON

din 125.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.