Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 6,9% sub estimat

REACTIVI

Număr anunț
DA22409083
Autoritate contractantă
SPITAL MUNICIPAL BRAD (CUI 4944672)
Furnizor / câștigător
CLINI LAB SRL (CUI RO3102218)
Cod CPV
24200000-6 · Coloranti si pigmenti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.952 RON
Valoare atribuită
2.748 RON 6,9% sub estimat
Data publicării
14.02.2019 13:25
Termen limită
20.02.2019 17:00
Data finalizării
18.02.2019 08:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.748 RON

din 2.952 RON estimat 6,9%

Adjudecat la 93,1% din estimat · economie 204 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.