Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Apa minerala 2l
- Număr anunț
- DA22420184
- Autoritate contractantă
- UNITATEA DE MANAGEMENT CAPUSU DE CAMPIE (CUI 4323268)
- Furnizor / câștigător
- VICONSIT SRL (CUI RO23067689)
- Cod CPV
- 15981200-0 · Apa minerala carbogazoasa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 110,40 RON
- Valoare atribuită
- 110,40 RON
- Data publicării
- 18.02.2019 07:27
- Termen limită
- 23.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.02.2019 08:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
110,40 RON
din 110,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro