Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de consultanță în achiziții publice
- Număr anunț
- DA22420973
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA EMIL MONTIA (CUI 29018448)
- Furnizor / câștigător
- PROJECT CORLAN SRL (CUI 25047297)
- Cod CPV
- 79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.400 RON
- Valoare atribuită
- 4.400 RON
- Data publicării
- 18.02.2019 08:46
- Termen limită
- 23.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.02.2019 08:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.400 RON
din 4.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro