Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HARTIE A4/A3 ABSOLUT PAPER COPIATOR 500 COLI/TOP CALITATE PREMIUM
- Număr anunț
- DA22407223
- Autoritate contractantă
- Directia de Taxe si Impozite (CUI 13956390)
- Furnizor / câștigător
- SYSTEM PRO SRL (CUI RO17718057)
- Cod CPV
- 30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27.055,45 RON
- Valoare atribuită
- 27.055,45 RON
- Data publicării
- 14.02.2019 11:54
- Termen limită
- 19.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.02.2019 09:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
27.055,45 RON
din 27.055,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro