Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARTOFI ALBI 10KG BUC

Număr anunț
DA22424342
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "GEORGE BIBESCU" Craiova (CUI 4711642)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
03212100-1 · Cartofi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
252,23 RON
Valoare atribuită
252,23 RON
Data publicării
18.02.2019 11:10
Termen limită
23.02.2019 17:00
Data finalizării
18.02.2019 13:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

252,23 RON

din 252,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.