Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Incarcatura GPL 11KG (uz casnic)
- Număr anunț
- DA22407186
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI MARAMURES (CUI 15331312)
- Furnizor / câștigător
- RANGAZ OIL S.R.L. (CUI RO28942474)
- Cod CPV
- 09133000-0 · Gaz petrolier lichefiat (GPL) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 453,80 RON
- Valoare atribuită
- 453,80 RON
- Data publicării
- 14.02.2019 11:52
- Termen limită
- 23.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.02.2019 14:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
453,80 RON
din 453,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro