Acasă · Licitații
· Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
materiale laborator
- Număr anunț
- DA22423401
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE BOTOSANI (CUI 14835931)
- Furnizor / câștigător
- MEDIX DISTRIBUTION S.R.L. (CUI RO16818929)
- Cod CPV
- 33141000-0 · Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 541 RON
- Valoare atribuită
- 541 RON
- Data publicării
- 18.02.2019 10:35
- Termen limită
- 23.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.02.2019 12:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
541 RON
din 541 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro