Acasă · Licitații
· Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Banda imobilizare/legare pacienti agitati - cu orificiu
- Număr anunț
- DA22420778
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PIATRA NEAMT (CUI 2613362)
- Furnizor / câștigător
- NOVOMED INTERNATIONAL SRL (CUI RO31266046)
- Cod CPV
- 33141000-0 · Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 780 RON
- Valoare atribuită
- 780 RON
- Data publicării
- 18.02.2019 08:35
- Termen limită
- 23.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.02.2019 11:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
780 RON
din 780 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro