Ofertă acceptată Cumpărare directă

Vestiar cusetat 3x8 cu picioare, 650x250x1970 mm

Număr anunț
DA22408642
Autoritate contractantă
Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
Furnizor / câștigător
SMART TRADE SRL (CUI RO18494225)
Cod CPV
39141300-5 · Dulapuri compartimentate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.990 RON
Valoare atribuită
2.990 RON
Data publicării
14.02.2019 13:02
Termen limită
23.02.2019 17:00
Data finalizării
18.02.2019 09:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.990 RON

din 2.990 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.