Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie directa

Număr anunț
DA22424245
Autoritate contractantă
Gradinita cu P.P. 26 Sibiu (CUI 4656505)
Furnizor / câștigător
IONEDA COM SRL (CUI 17551217)
Cod CPV
15111100-0 · Carne de vita (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
734,10 RON
Valoare atribuită
734,10 RON
Data publicării
18.02.2019 11:04
Termen limită
23.02.2019 17:00
Data finalizării
18.02.2019 15:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

734,10 RON

din 734,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.