Ofertă acceptată Cumpărare directă

directa

Număr anunț
DA22421503
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC " HENRI COANDA" TARGU JIU (CUI 4666398)
Furnizor / câștigător
FRIGO TEHNICA SRL (CUI RO5761193)
Cod CPV
15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
654,65 RON
Valoare atribuită
654,65 RON
Data publicării
18.02.2019 09:15
Termen limită
23.02.2019 17:00
Data finalizării
18.02.2019 11:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

654,65 RON

din 654,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.