- Număr anunț
- DA22425824
- Autoritate contractantă
- Agentia de Plati si Interventie pentru Agricultura Centrul Judetean Braila (CUI 20737415)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE MAX SRL (CUI RO13791055)
- Cod CPV
- 31531000-7 · Becuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 55 RON
- Valoare atribuită
- 55 RON
- Data publicării
- 18.02.2019 12:36
- Termen limită
- 23.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.02.2019 13:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
55 RON
din 55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro