Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Pachet cu becuri pentru autovehicule conform anunt de publicitate nr. ADV1061850
- Număr anunț
- DA22408117
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MR.CONSTANTIN ENE" AL JUDETULUI BACAU (CUI 4278833)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI RO151836)
- Cod CPV
- 31531000-7 · Becuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.600,14 RON
- Valoare finală
- 1.600,14 RON
- Data publicării
- 14.02.2019 12:41
- Data finalizării
- 18.02.2019 10:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.