Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lapte consum

Număr anunț
DA22426340
Autoritate contractantă
COLEGIUL ECONOMIC "OCTAV ONICESCU (CUI 3372211)
Furnizor / câștigător
MILK SRL (CUI RO14243875)
Cod CPV
15511100-4 · Lapte pasteurizat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35,20 RON
Valoare atribuită
35,20 RON
Data publicării
18.02.2019 12:54
Termen limită
23.02.2019 17:00
Data finalizării
18.02.2019 13:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35,20 RON

din 35,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.