Ofertă acceptată Cumpărare directă

CONGELATE

Număr anunț
DA22428060
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "ACADEMIA PITICILOR (CUI 17971440)
Furnizor / câștigător
PAL AND PRODCOM SRL (CUI RO6413715)
Cod CPV
15896000-5 · Produse congelate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
84,40 RON
Valoare atribuită
84,40 RON
Data publicării
18.02.2019 14:03
Termen limită
23.02.2019 17:00
Data finalizării
18.02.2019 14:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

84,40 RON

din 84,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.