Număr anunț
DA22423121
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC LEOWEY KLARA (CUI 14889931)
Furnizor / câștigător
CECIPAN S.R.L. (CUI 16103622)
Cod CPV
15810000-9 · Produse de panificatie, produse de patiserie si de cofetarie proaspete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
165,15 RON
Valoare atribuită
165,15 RON
Data publicării
18.02.2019 10:24
Termen limită
23.02.2019 17:00
Data finalizării
18.02.2019 12:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

165,15 RON

din 165,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.