Ofertă acceptată Cumpărare directă

alimente

Număr anunț
DA22422916
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01594 (CUI 2573705)
Furnizor / câștigător
BOGMAR SRL (CUI RO10979365)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
266,80 RON
Valoare atribuită
266,80 RON
Data publicării
18.02.2019 10:17
Termen limită
23.02.2019 17:00
Data finalizării
18.02.2019 13:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

266,80 RON

din 266,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.