Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 8,9% sub estimat
OUA
- Număr anunț
- DA22421738
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNIC BUZAU (CUI 4299666)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL AGRO COM SERVICE SRL (CUI RO5288797)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 67,50 RON
- Valoare atribuită
- 61,50 RON 8,9% sub estimat
- Data publicării
- 18.02.2019 09:26
- Termen limită
- 23.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.02.2019 13:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
61,50 RON
din 67,50 RON estimat
8,9%
Adjudecat la 91,1% din estimat · economie 6 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.