Ofertă refuzată Cumpărare directă

Branza vaci

Număr anunț
DA22406386
Autoritate contractantă
Caminul pentru Persoane Varstnice Bacau (CUI 4455390)
Furnizor / câștigător
TONORATIC COM SRL (CUI 36457160)
Cod CPV
15841200-7 · Unt, grasime sau ulei de cacao (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.416,45 RON
Valoare finală
1.416,45 RON
Data publicării
14.02.2019 11:11
Data finalizării
18.02.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.