Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE SANITARE CONFORM ANUNT ADV 1062175 LOT 1

Număr anunț
DA22427239
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
Furnizor / câștigător
ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
Cod CPV
44160000-9 · Conducte, tevarie, tevi, tubaje, tuburi si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.587,46 RON
Valoare atribuită
7.587,46 RON
Data publicării
18.02.2019 13:35
Termen limită
23.02.2019 17:00
Data finalizării
18.02.2019 13:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.587,46 RON

din 7.587,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.