Ofertă acceptată Cumpărare directă

KIT MONTARE Pentru Panou Aplicat 595 X 595

Număr anunț
DA22422874
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01594 (CUI 2573705)
Furnizor / câștigător
BOGMAR SRL (CUI RO10979365)
Cod CPV
31681000-3 · Accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
46,07 RON
Valoare atribuită
46,07 RON
Data publicării
18.02.2019 10:14
Termen limită
23.02.2019 17:00
Data finalizării
18.02.2019 10:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

46,07 RON

din 46,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.