Ofertă acceptată Cumpărare directă

Vas colector pentru aspirator chirurgical, cu capac, capacitate 4000ml

Număr anunț
DA22421511
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL OLTENITA (CUI 4294138)
Furnizor / câștigător
TOTALMED SRL (CUI RO24577279)
Cod CPV
33169400-6 · Recipiente cu utilizare chirurgicala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
327 RON
Valoare atribuită
327 RON
Data publicării
18.02.2019 09:15
Termen limită
23.02.2019 17:00
Data finalizării
18.02.2019 09:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

327 RON

din 327 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.