Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cititor Zebra DS2278 USB+Bluetooth - KIT

Număr anunț
DA22418351
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Vrancea (CUI 11325091)
Furnizor / câștigător
DX NEXYA SYSTEM SRL (CUI 30523060)
Cod CPV
30216130-6 · Cititoare de coduri de bare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.508,52 RON
Valoare atribuită
1.508,52 RON
Data publicării
15.02.2019 12:59
Termen limită
20.02.2019 17:00
Data finalizării
18.02.2019 09:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.508,52 RON

din 1.508,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.