Ofertă acceptată Cumpărare directă

Acidum ascorbicum 750mg/5 ml

Număr anunț
DA22417892
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Obstetrica-Ginecologie Elena Doamna Iasi (CUI 4701401)
Furnizor / câștigător
PHARMAFARM S.R.L. (CUI RO200106)
Cod CPV
33616000-1 · Vitamine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.300,40 RON
Valoare atribuită
2.300,40 RON
Data publicării
15.02.2019 12:38
Termen limită
23.02.2019 17:00
Data finalizării
18.02.2019 17:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.300,40 RON

din 2.300,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.