Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de asigurare RCA OPEL - CIBRO MOVANO - CIBRO, B3, AB
- Număr anunț
- DA22412177
- Autoritate contractantă
- SCOALA CU CLASELE I-VIII "TOMA COCISIU (CUI 12864523)
- Furnizor / câștigător
- GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI RO6291812)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.803,52 RON
- Valoare atribuită
- 1.803,52 RON
- Data publicării
- 14.02.2019 21:20
- Termen limită
- 20.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.02.2019 13:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.803,52 RON
din 1.803,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro