Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii verificare instalatii de detectare , semnalizare si avertizare incendii ADV1060129
- Număr anunț
- DA22400025
- Autoritate contractantă
- APAVIL SA (CUI RO16468149)
- Furnizor / câștigător
- SINERA CONCEPT SRL (CUI RO27928757)
- Cod CPV
- 71630000-3 · Servicii de inspectie si testare tehnica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.000 RON
- Valoare finală
- 9.000 RON
- Data publicării
- 13.02.2019 13:43
- Termen limită
- 18.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.02.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.