Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie produse sportive - competitie fotbal Memorial Florin Constantinescu
- Număr anunț
- DA22420111
- Autoritate contractantă
- CLUB SPORTIV UNIREA SANNICOLAU MARE (CUI 27874924)
- Furnizor / câștigător
- DRIBLING 67 SRL (CUI 17811090)
- Cod CPV
- 18233000-1 · Sorturi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.680,80 RON
- Valoare atribuită
- 1.680,80 RON
- Data publicării
- 17.02.2019 19:33
- Termen limită
- 23.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.02.2019 10:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.680,80 RON
din 1.680,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro