Ofertă acceptată Cumpărare directă

CAPSATOR 24/6 METALIC DACO

Număr anunț
DA22423567
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA SATU MARE (CUI 12310099)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER SRL (CUI RO7559248)
Cod CPV
30197320-5 · Capsatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23,14 RON
Valoare atribuită
23,14 RON
Data publicării
18.02.2019 10:41
Termen limită
23.02.2019 17:00
Data finalizării
18.02.2019 10:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23,14 RON

din 23,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.