Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Materiale cosntructii
- Număr anunț
- DA22421421
- Autoritate contractantă
- COMUNA BARU (CUI 4521427)
- Furnizor / câștigător
- CLASIMA CONSTRUCT SRL (CUI RO15955022)
- Cod CPV
- 19521200-6 · Placi din polistiren (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 698,45 RON
- Valoare atribuită
- 698,45 RON
- Data publicării
- 18.02.2019 09:10
- Termen limită
- 23.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.02.2019 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
698,45 RON
din 698,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro