Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse birotica si papetarie

Număr anunț
DA22421231
Autoritate contractantă
COMUNA VACARESTI (CUI 4402620)
Furnizor / câștigător
COMPUTECH SRL (CUI RO15025380)
Cod CPV
30197000-6 · Articole marunte de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
959,67 RON
Valoare atribuită
959,67 RON
Data publicării
18.02.2019 09:00
Termen limită
23.02.2019 17:00
Data finalizării
18.02.2019 10:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

959,67 RON

din 959,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.