Ofertă acceptată
Cumpărare directă
saci mari si mici / sano
- Număr anunț
- DA22419573
- Autoritate contractantă
- Spitalulul Clinic de Ortopedie Traumatologie si TBC Osteoarticular Foisor (CUI 5062357)
- Furnizor / câștigător
- PLURIDET COMEXIM SRL (CUI RO11235533)
- Cod CPV
- 19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.514 RON
- Valoare atribuită
- 3.514 RON
- Data publicării
- 15.02.2019 15:52
- Termen limită
- 20.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.02.2019 09:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.514 RON
din 3.514 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro