Ofertă refuzată Cumpărare directă

Pachet SCDA Lovrin 2

Număr anunț
DA22398228
Autoritate contractantă
statiunea de cercetare si dezvoltare agricola lovrin (CUI ro9179830)
Furnizor / câștigător
HORNBACH CENTRALA SRL (CUI 17777320)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.742,69 RON
Valoare finală
2.742,69 RON
Data publicării
13.02.2019 12:06
Termen limită
18.02.2019 17:00
Data finalizării
18.02.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.