Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet materiale publicitare eveniment multiplicare Erasmus+

Număr anunț
DA22425942
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC MARIN PREDA (CUI 16218223)
Furnizor / câștigător
DIA MEDIA PRINT S.R.L. (CUI 37633362)
Cod CPV
22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.400 RON
Valoare atribuită
8.400 RON
Data publicării
18.02.2019 12:40
Termen limită
23.02.2019 17:00
Data finalizării
18.02.2019 12:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.400 RON

din 8.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.